Žaidimų kortelės 9in1
Žaidimų kortelės 9in1
Žaidimų kortelės 9in1
Žaidimų kortelės 9in1
Žaidimų kortelės 9in1
Žaidimų kortelės 9in1
29%
Žaidimų kortelės 9in1
Žaidimų kortelės 9in1
Žaidimų kortelės 9in1
Žaidimų kortelės 9in1
Žaidimų kortelės 9in1
Žaidimų kortelės 9in1

Žaidimų kortelės 9in1

Prekės kodas: HRZA3290

cart icon

Užsisakius prekę dabar, pristatysime per 3-4 d.d.

14.39 €

20.27 €

-
1
+
gift-icon
Nemokamas pristatymas

Perkant prekių daugiau nei už 100€

gift-icon
Patogus atsiskaitymas

Apmokėjimas pristatymo metu

truck-icon
Saugus apsipirkimas

Saugome jūsų privatumą

truck-icon
Grąžinimas iki 14 dienų

Paprastas prekių grąžinimas

Aprašymas

Nuostabus žaidimas kuriame svarbu sumanumas, vikrumas ir suvokimas. Žaidimas bus puikus pabėgimas nuo kasdienybės. Ne tik vaikai bet ir suaugusieji galės žaisti šį puikų žaidimą. Visi galės išbandyti savo vikrumą greitai ieškodami panašumų. Dėl nedidelio dydžio žaidimą galima paimti į iškylą, į mokyklą, traukinį, atostogas arba vakarėlį. Tai puiki galimybė linksmai praleisti laiką su draugais arba šeimos nariais. Dėžutėje rasite net 30 kortelių su kuriomis galėsite žaisti skirtingus devynis žaidimus.

# 1 mini žaidimas:
Padėkite korteles paveikslėliais žemyn priešais kiekvieną žaidėją. Tarp žaidėjų padėkite kortelę paveikslėliais į viršų, o likusias korteles sudėkite atgal į dėžę. Visi žaidžia vienu metu. Kiekvienas žaidėjas turi rasti atitinkantį elementą tarp savo kortelės ir stalo centre esančios kortos. Suradus, žaidėjas tai turi pasakyti garsiai ir turi apversti savo kortelę paveikslėliu į apačią. Pirmasis asmuo, atsikratęs visų savo kortų, laimi. Kiti žaidėjai tęsia žaidimą, kovodami dėl kitų vietų.

# 2 mini žaidimas:
Padėkite kortas priešais kiekvieną žaidėją tiksliai taip, kaip ankstesniame žaidime. Visi žaidžia vienu metu. Kiekvienas žaidėjas turi rasti atitinkantį elementą tarp savo ir stalo centre esančių kortų. Jums tereikia pirmiems pasakyti savo kortelės ir  stalo centre esančios kortelės elemento ar simbolio pavadinimą. Būkite atsargūs - kortelės esančios centre gali greitai pasikeisti, kai tik žaidėjas uždės vieną iš savo kortų. Pirmasis asmuo, atsikratęs visų kortų, laimi. Kiti žaidėjai tęsia žaidimą, kovodami dėl kitų vietų.

# 3 mini žaidimas:
Išdėliokite kortas, tačiau šį kartą prieš kiekvieną žaidėją padėkite tik po vieną kortelę paveikslėliais į apačią, o kitas korteles padėkite stalo centre taip pat paveikslėliais į apačią. Kiekvienas žaidėjas turi kuo greičiau rasti tinkamus daiktus tarp savo kortelės ir kortelės, esančios stalo centre. Pirmasis atitikmenį radęs žaidėjas garsiai tai pasako, paima iš krūvos kortelę ir padeda ją priešais save. Žaidimas baigiasi, kai nebelieka visų kortų, esančių stalo viduryje. Laimi tas žaidėjas, kuris turi daugiausiai kortų.

# 4 mini žaidimas:
Išdalinkite visas kortas kiekvienam žaidėjui. Pastatykite paskutinę kortelę paveikslėliu į viršų stalo centre. Kiekvienas žaidėjas sumaišo savo kortas, kurias padeda paveikslėliu į viršų priešais save. Šį kartą turite kuo greičiau atsikratyti savo kortų. Žaidėjai apverčia savo kortas ir privalo kuo greičiau jomis atsikratyti padėdami jas ant kitos kortelės stalo viduryje. Norėdami tai padaryti, žaidėjas turi įvardyti derantį elementą tarp viršutinės savo kortelės ir kortelės stalo centre.
Kadangi viduryje esanti kortelė pasikeičia, kai tik žaidėjas uždeda vieną iš savo kortų, žaidėjai turi būti greiti ir atidūs.

# 5 mini žaidimas:
Išdalinkite korteles, tačiau šį kartą prieš kiekvieną žaidėją padėkite po vieną kortelę, nukreiptą paveikslėliu į apačią, ir padėkite likusias kortas stalo viduryje. Žaidėjai paverčia savo kortas. Visi turi rasti identišką daiktą bet kurio kito žaidėjo kortelėje. Pirmasis žaidėjas radęs atitinkamą elementą, paima viršutinę kortelę esančią stalo viduryje ir uždeda ją ant bet kurio žaidėjo kortos. Žaidimas baigėsi, kai buvo ištrauktos visos kortos. Laimi tas žaidėjas, kuris turi mažiausiai kortų.

# 6 mini žaidimas:
Padėkite kortelę paveikslėliu į viršų stalo centre, o tada padėkite tiek pat kortelių paveikslėliu į apačią, kiek aplink yra žaidėjų. Atidėkite likusias korteles į šalį, jų prireiks kitiems raundams. Raundo pradžioje kiekvienas žaidėjas tuo pačiu metu pasuka kortas į viršų ir į apačią, ir turi atsiminti, ką turi. Žaidėjas turi rasti tinkamą elementą centrinėje kortelėje. Pirmasis žaidėjas, radęs tą patį simbolį ir garsiai apie tai pasakęs, paima aplinkui išdėliotas kortas. Paėmę visas aplinkines korteles, prieikite prie į šoną atidėtų kortelių, išskleiskite jas kaip anksčiau ir pradėkite kitą raundą.  Žaidėjai saugo savo surinktas korteles. Žaidimą laimi tas žaidėjas, kuris surenka kuo daugiau kortų.

# 7 mini žaidimas:
Sumaišius visas korteles, padėkite vieną kortelę paveikslėliu į viršų stalo centre. Išdalinkite likusias kortas visiems žaidėjams, tačiau laikykite jas paveikslėliu į apačią. Žaidimo pradžioje žaidėjai iškart paverčia savo kortas. Kiekvienas žaidėjas stengiasi kuo greičiau rasti tą patį simbolį savo kortelėje. Pirmasis žaidėjas, suradęs simbolį ir apie tai pranešęs, paima viršutinę kortelę ir padeda ją paveikslėliu į apačią stalo viduryje. Šiuo metu nauja kortelė apverčiama nuo kaladės ir žaidimas tęsiasi tol, kol bus išnaudotos visos kortoje esančios kortos. Laimi tas žaidėjas, kuriam baigiasi kortos, o kiti žaidėjai toliau žaidžia dėl antros ir trečios vietos.

# 8 mini žaidimas:
Raundo pradžioje kiekvienam žaidėjui išdalijamos kortos, kurios yra paslėptos po jų rankomis. Likusias korteles atidėkite į šalį ir laikykite jas kitiems raundams. Žaidimas prasideda, kai visi žaidėjai vienu metu paverčia savo kortas. Kiekvienas žaidėjas stengiasi rasti priešininko kortoje simbolius ir kuo greičiau ištraukti korteles. Kortelių viršuje turi būti tas pats simbolis. Ištraukite korteles ir kuo greičiau sušaukite atitinkančius simbolius. Žaidimas tęsiasi tol, kol visos kortos bus ištrauktos iš krūvos. Kai dingsta kortų krūva, žaidimas baigtas. Laimi tas žaidėjas, kuris turi daugiausiai kortų.

# 9 mini žaidimas:
Padalinkite visas korteles į dvi krūvas, kortelės turi būti padėtos paveikslėliais į viršų. Šiam žaidimui reikalingi tik 2 žaidėjai. Pradėjęs žaidimą, pirmasis žaidėjas, radęs tą patį simbolį viršutinėje 2 kortų krūvų kortelėje, sušukęs simbolio pavadinimą, paima kortelę ir tada randa tas pačias dvi kortas. Šiam žaidimui reikia skirti ypatingą dėmesį.

Rekomenduojama vaikams nuo 4 metų
 

 

 

Garantija

Žaislams nuo pirkimo dienos suteikiame 24 mėnesių garantiją. Garantija netaikoma žalai, padarytai mechaniškai, dėl naudojimo klaidų ir natūralaus produkto nusidėvėjimo.

gift-icon
Nemokamas pristatymas

Perkant prekių daugiau nei už 100€

gift-icon
Patogus atsiskaitymas

Apmokėjimas pristatymo metu

truck-icon
Saugus apsipirkimas

Saugome jūsų privatumą

truck-icon
Grąžinimas iki 14 dienų

Paprastas prekių grąžinimas

Turite klausimų?

Jeigu turite papildomų klausimų apie šį produktą, atsiųskite mums užklausą – atsakysime per 24 valandas.

contact us image

Susijusios prekės