Apie mus

ABC žaislai (UAB „Evilsa“) veiklos sritis – visų tipų žaislų, prekių vaikams, kūdikiams ir kitų vaikiškų produktų importas, tiekimas ir priežiūra bei pardavimas elektroninėje parduotuvėje.
Mūsų įmonė stengiasi pasiūlyti kokybiškus žaislus kiekvienam, už prieinamą kainą.

ABC žaislai elektroninės parduotuvės kolektyvas visada pasirengęs įgyvendinti klientų poreikius. Specialistai, turintys daug žinių apie naujausias žaislų ir rinkos tendencijas, jus nuoširdžiai, maloniai bei profesionaliai aptarnaus, atsakys į visus dominančius klausimus ir padės išsirinkti tai, kas būtent jus domina, tenkina lūkesčius ir jūsų individualų biudžetą.
ABC žaislai elektroninėje parduotuvėje rūpinamės savo klientais, stengiamės pasiūlyti palankias pirkimo sąlygas, patogius, saugius apmokėjimo ir prekių gavimo būdus. Dirbame su didžiausiais vežėjais Lietuvoje, taigi siūlome modernų ir greitą prekių gavimą tiesiai į jums patogią atsiėmimo vietą.
Nuolatos plečiame savo asortimentą, stengiamės išlaikyti itin plačią, įvairią, konkurencingą ir aktualią produktų pasiūlą.

Mūsų įmonės vertybės - profesionalumas, klientų lūkesčių įgyvendinimas, abipusiai kompromisai bei suprantingumas, malonus, kvalifikuotas ir į klientą orientuotas aptarnavimas.

Mūsų misija - teikti aukštos kokybės paslaugas, aptarnavimą ir geranoriškumą, visada atsižvelgti bei prisitaikyti prie klientų poreikių ir pageidavimų.

Mūsų vizija - tapti viena didžiausių žaislų ir prekių vaikams tiekėjų bei importuotojų Lietuvos rinkoje.

Rašyk
Skambink