Atsiskaitymo būdai

Atsiskaitykite saugiau ir taip, kaip jums patogu!

 

Perkant mūsų elektroninėje parduotuvėje sumokėsite greitai ir saugiai. Naudokite vieną iš daugelio palaikomų bankų - suformavus užsakymą jums tereikės pasirašyti mokėjimą per bankinę nuorodą. Jei norite dar saugesnio apmokėjimo, atsiskaityti galite ir kurjeriui, tik tuomet, kai gausite užsakytas prekes. Kurjeriui atsiskaityti galite grynaisiais arba bankine kortele. Bankine kortele lygiai taip pat lengvai galite atsiskaityti ir perkant el. parduotuvėje, taipogi galite mokėti paprastu bankiniu pavedimu - tokiu atveju pavedimą reikės atlikti į UAB "Evilsa" "Swedbank" banko sąskaitą rankiniu būdu.

 

  • Mokėjimas bankine nuoroda (pasirinkus naudojamo banko logotipą)

Ypač greitas ir lengvas mokėjimo būdas, apmokėjimą sistema mato iškarto.

 

  • Mokėjimas paprastu bankiniu pavedimu kuomet pavedimą už prekes pildome ranka

Užsakymo apmokėjimą savo el. banko paskyroje sukuriate ir įvykdote ranka. Įskaitymas gali užtrukti iki 2 darbo dienų.

 

  • Mokėjimas kurjeriui, pristatančiam jūsų užsakytas prekes

Atsiskaitykite grynais arba bankine kortele gavę užsakytas prekes.

 

  • Mokėjimas kreditine kortele

Greitas ir patogus apmokėjimas suvedant bankines kortelės duomenis.

 

 

5.1. „ABC žaislai“ el. parduotuvėje Pirkėjas gali pirkti visą parą, 7 dienas per savaitę, nebent ši el. parduotuvė nepasiekiama dėl techninių darbų.
5.2. Sutartis pradeda galioti nuo to momento, kai Pirkėjas paspaudžia mygtuką „Patvirtinti užsakymą“, o gavęs užsakymą Pardavėjas jį patvirtina – atsiunčia patvirtinimo laišką Pirkėjo nurodytu el. paštu.
5.3. Prekių kainos „ABC žaislai“ el. parduotuvėje ir suformuotame užsakyme nurodomos eurais, įskaitant PVM.
5.4. Pirkėjo vieno užsakymo prekių sumai esant mažesnei nei €9.99, taikomas smulkaus užsakymo administravimo mokęstis - €1.99.
5.5. Pirkėjas atsiskaito už prekes vienu iš šių būdų:
5.5.1. Atsiskaitymas iš anksto suformuotu ruošiniu, bankiniu pavedimu per saugią mokėjimo sistemą „Montonio.lt“ – pasirinkus vieną iš atsiskaitymo lange nurodomų, jūsų naudojamo banko, logotipų, apmokėsite be jokių papildomų duomenų įvedimo. Pasirinkus tokią nuorodą klientas nukreipiamas į savo naudojamą banko sistemą, kurioje užtenka tik prisijungti ir patvirtinti mokėjimą, pagal užsakyme suformuotą galutinę mokėjimo sumą, už išsirinktas prekes. Užsakymo ruošinys užpildomas automatiškai, o Pardavėjas tokiu atveju, apie sėkmingą apmokėjimą informuojamas nedelsiant, nepriklausomai nuo naudojamos el. bankininkystės sistemos ir/ar paros meto. Tokiu būdų pagreitinimas prekių ruošimo, išsiuntimo ir gavimo terminas. Atsiskaitant per „Montonio.lt“ mokėjimo sistemą taikomi mažesni lėšų pervedimo mokęsčiai. Klientui, atsiskaitančiam šiuo būdu galioja visos tarpininko „Montonio.lt“ taikomos sąlygos, privilegijos bei taisyklės Plačiau - https://montonio.lt
5.5.2. Atsiskaitymas paprastu bankiniu pavedimu – tai išankstinis atsiskaitymas, kai Pirkėjas vietinį mokėjimo pavedimą tiesiogiai padaro į UAB „Evilsa“ „SwedBank“ banko sąskaitą. Rekvizitai pavedimui pateikiami prieš patvirtinant užsakymą, taip pat nurodomi ant išankstinės bei PVM sąskaitų-faktūrų. Nesinaudojantis elektronine bankininkyste klientas gali sąskaitą atsispausdinti ir pavedimą padaryti savo banko skyriuje. Pirkėjas privalo mokėjimo formos skiltyje „Mokėjimo paskirtis“ nurodyti užsakymo numerį, kuris pateiktas užsakymo patvirtinimo el. laiške. Banko taikomi mokęsčiai už pinigų pervedimą į UAB „Evilsa“, „SwedBank“ sąskaitą nėra įtraukiami į kliento sąskaitą už prekes. Pardavėjas neatsako už tokių mokęsčių taikymą ir/ar dydį. Prieš darydami bankinį pavedimą įsitikinkite, kad patvirtinote užsakymą bei gavote tai patvirtinantį elektroninį laišką, kitokiu atveju sistemoje užsakymas neužregistruojamas. Dėmesio! Mokant tokiu būdu lėšų įskaitymas vykdomas tik pagal standartinę jūsų naudojamos el. bankininkystės tiekėjo (jūsų banko) tvarką, o pavedimai įskaitomi tik tam tikrais intervalais, atitinkamomis dienomis. Klientas, mokėdamas šiuo būdu turi būti susipažinęs su lėšų pervedimo trukme ir tikslumu pagal savo naudojamo banko nuostatas, pardavėjas šiuo atveju neatsako už lėšų įskaitymo trukmę ir užsakymas vykdyti pradedamas tik lėšoms atsiradus UAB „Evilsa“, „SwedBank“ banko sąskaitoje.
5.5.3. Atsiskaitymas grynaisiais kurjeriui, pristatymo metu – jei pirkėjas užsakymo metu pasirenka prekių pristatymo per kurjerius paslaugą, atsiskaityti galima ir atsiimant prekes, jas įteikiančiam kurjeriui. Tokia paslauga papildomai kainuoja €0.99 ir yra įtraukiama į kliento sąskaitą.
5.5.4. Atsiskaitymas bankine kortele kurjeriui, pristatymo metu – jei pirkėjas užsakymo metu pasirenka prekių pristatymo per kurjerius paslaugą, atsiimant prekes galima atsiskaityti ir banko kortele. Tokia paslauga papildomai kainuoja €0.99 ir yra įtraukiama į kliento sąskaitą.
5.6. Pirkėjas, pasirinkęs atsiskaitymo bankiniu pavedimu paslaugas, įsipareigoja už prekes sumokėti nedelsiant, nes tik gavus apmokėjimą už prekes pradedamas formuoti prekių siuntinys ir pradedamas skaičiuoti prekių išsiuntimo terminas.
5.7. Pardavėjas pirkėjui išrašo sąskaitos faktūros elektroninį variantą, išankstinės sąskaitos variantas, nurodytu el. paštu, gaunamas iš karto po užsakymo patvirtinimo. Galutinė sąskaita faktūra išrašoma po apmokėjimo, popierinis tokios sąskaitos variantas įteikiamas kartu su prekėmis, elektroninis - išsiunčiamas el. paštu.