Žaislai ir prekės kūdikiams

ŽAISLAI IR PREKĖS KŪDIKIAMS

Gimus kūdikiui, namai prisipildo malonaus šurmulio, naujų spalvų, garsų, naujų potyrių ne tik Jums, bet ir Jūsų mažyliui. Vaikas nuo pat gimimo įnirtingai kabinasi į gyvenimą, siurbia naują informaciją, mokosi atpažinti spalvas, garsus, įvairias tekstūras, bei formas, taip lavindamas ir augindamas savo besiformuojančią asmenybę.

Abczaislai.lt žaislų įr prekių kūdikiams kategorijoje rasite puikių priemonių, kurios padės Jums ir Jūsų mažyliams pasinerti į naujų potyrių pasaulį. Asortimente yra visko, ko gali prireikti – vieni pirmųjų kūdikių žaislai – karuselės, kurios kabinamos virš lovytės ir suteikia daug džiaugsmo kūdikiams, minkštieji miego palydovai, grojantys migdančias ramias melodijas, interaktyvūs edukaciniai kilimėliai, kuriuose vaikas galės tyrinėti ne tik spalvas, bet ir interaktyvius mygtukus, šviečiančius, bei skleidžiančius garsus.
Taip pat turime didelį pasirinkimą mažamečiams vaikams skirtų interaktyvių, bei lavinančių žaisliukų, tokių kaip muzikos instrumentai, vaikštynės su daugybe funkcijų, dėlionės, edukaciniai žaidimai ir kt.
Padėsime atrasti Jūsų kūdikiui dar visai naują, kupiną spalvų ir garsų, pasaulį.

Rašyk
Skambink