POP IT antistresinis žaislas "Balta širdelė"
  • POP IT antistresinis žaislas "Balta širdelė"
Akcija - 31%
Pristatysime per 1 darbo dieną

Prekės kodas: ABC-0016

Turimas kiekis: Sandėlyje

Prekei taikoma akcija ir jūs sutaupote - €2.91

Pristatysime per 1 darbo dieną.
€6.49 €9.40

POP IT antistresinis žaislas - padedantis suvaldyti stresą, tinkantis autizmą turintiems vaikams ir įvairaus amžiaus grupėms. Kas yra POP IT? Vienas populiariausių silikoninių žaidimų, kuris yra ne tik linksmas, bet ir itin naudingas žaislas Jums ir Jūsų vaikui. Anstistresinį žaislą sudaro minkšti burbuliukai, kuriuos reikia įspausti į vidų, o tai sukelia itin didelį atsipalaidavimą. Suspaudę visus burbuliukus, apsukite žaislą į kitą pusę ir vėl iš naujo pradėkite šį malonų užsiėmimą. Burbuliukų spaudinėjimas yra itin paprastas tačiau daug teigiamų emocijų suteikiantis procesas.

Antistresinis - silikoninių burbuliukų įspaudimas mažina kiekvieną dieną patiriamą stresą, leidžia atsipalaiduoti ir pakelia nuotaiką.

Loginis žaidimas - tai daugiafunkcinis žaislas, kuris gali būti naudojamas, ne tik kaip stresą malšinanti priemonė, tačiau kaip ir loginis žaidimas. Žaidimo metu, pasikeičiant, žaidėjai turi suspausti vienoje eilėje esančius burbuliukus. Žaidėjas, kuriam lieka paspausti paskutinį burbuliuką iškrenta iš žaidimo. 

Tinka įvairaus amžiaus grupėms - POP IT tinka vaikams nuo 3 metų ir suaugusiems. Šis žaislas bus nepakeičiamas kompanionas žmonėms, kurie patiria daug streso darbe ir kasdieniame gyvenime.

Lengvai transportuojamas - dėl savo dydžio POP IT yra itin lengvai transportuojamas, todėl jį galėsite pasiimti su savimi visur, kur tik norėsite. Silikoninių burbuliukų spaudinėjimu galėsite užsiimti visur - pakeliui į darbą ar mokyklą, kelionėje, autobuse ir kt.

Saugus ir patvarus - žaislas pagamintas iš saugios ir patvarios silikoninės medžiagos, kurią yra lengva išplauti pakišus po vandens srove.Svarbiausios POP IT savybės:
- Daugiafunkcinis žaislas
- Malšina stresą
- Tinka autizmą turintiems vaikams
- Tinka vaikams ir suaugusiems
- Lengva transportuoti
- Lengva išplauti
- Saugi silikoninė medžiaga

Matmenys - apie 15,2 x 13 x 1,5 cm

Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų

Nupirkau zmonai pagaliau maziau viskuom skundziasi. Nuima itampa kai to reikia , sau irgi noriu nusipirkti tik ne sirdute o kvadraciuka, nesiuos i darba nes ten daug stresiuko buna
jeigu butu galima duociau daugiau zvaigzduciu 10/10
tiesiog W O W!!! Net nežinau kaip paaiškinti reikia nusipirkti ir patiem išbandyti. Labai ramina nervus ir įtampą. O ši širdutė dar turi raidutes todėl su vaiku dar ir žodžių galime pasimokinti. Ačiū ABC ŽAISLAI už greitą pristatymą. Matau atvyksta vėl prekių papildymas, pirksime dar kartą <3
Nepakeičiamas dalykas. Galvojau bus tiesiog išpūstas burbulas, tikrai skeptiškai žiūrėjau į šitą dalyką, bet geriausiai išleisti 6eur mano gyvenime :D labai labai raminantis daikčiukas
Parašyti atsiliepimą
Rašyk
Skambink