POP IT antistresinis dvipusis raktų pakabukas "Aštuonkojis", rožinis
  • POP IT antistresinis dvipusis raktų pakabukas "Aštuonkojis", rožinis
Akcija - 37%
Pristatysime per 1 darbo dieną

Prekės kodas: ABC-0049

Turimas kiekis: Sandėlyje

Prekei taikoma akcija ir jūs sutaupote - €2.91

Pristatysime per 1 darbo dieną.
€4.99 €7.90

POP IT antistresinis žaislas - padedantis suvaldyti stresą, tinkantis autizmą turintiems vaikams ir įvairaus amžiaus grupėms. 

Kas yra POP IT? Vienas populiariausių silikoninių žaidimų, kuris yra ne tik linksmas, bet ir itin naudingas žaislas Jums ir Jūsų vaikui. Anstistresinį žaislą sudaro minkšti burbuliukai, kuriuos reikia įspausti į vidų, o tai sukelia itin didelį atsipalaidavimą. Vienas didžiausių šio žaislo privalumų yra tai, kad jį galima pakabinti ant raktų ir visur lengvai transportuoti. Aštuonkojį taip pat galima išversti į kitą pusę.

Antistresinis - burbuliukų spaudinėjimas mažina kiekvieną dieną patiriamą stresą, leidžia atsipalaiduoti ir pakelia nuotaiką.

Tinka įvairaus amžiaus grupėms - POP IT tinka vaikams nuo 3 metų ir suaugusiems. Šis žaislas bus nepakeičiamas kompanionas žmonėms, kurie patiria daug streso darbe ir kasdieniame gyvenime.

Lengvai transportuojamas - dėl savo dydžio POP IT yra itin lengvai transportuojamas, todėl jį galėsite pasiimti su savimi visur, kur tik norėsite. Silikoninių burbuliukų spaudinėjimu galėsite užsiimti visur - pakeliui į darbą ar mokyklą, kelionėje, autobuse ir kt.

Svarbiausios POP IT savybės:
- Malšina stresą
- Tinka autizmą turintiems vaikams
- Tinka vaikams ir suaugusiems
- Lengva transportuoti
- Lengva išplauti
- Saugi silikoninė medžiaga

Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų

Parašyti atsiliepimą
Rašyk
Skambink