POP IT antistresinis žaislas "Žemėlapis", dėlionė
  • POP IT antistresinis žaislas "Žemėlapis", dėlionė
  • POP IT antistresinis žaislas "Žemėlapis", dėlionė
  • POP IT antistresinis žaislas "Žemėlapis", dėlionė
  • POP IT antistresinis žaislas "Žemėlapis", dėlionė
  • POP IT antistresinis žaislas "Žemėlapis", dėlionė
  • POP IT antistresinis žaislas "Žemėlapis", dėlionė
Akcija - 26%
Pristatysime per 1 darbo dieną

Prekės kodas: ABC-0041

Turimas kiekis: Sandėlyje

Prekei taikoma akcija ir jūs sutaupote - €2.91

Pristatysime per 1 darbo dieną.
€8.49 €11.40

POP IT antistresinis žaislas - padedantis suvaldyti stresą, tinkantis autizmą turintiems vaikams ir įvairaus amžiaus grupėms. Naujo dizaino POP IT susideda iš kelių dalių, todėl turi dar daugiau papildomų ir naudingų funkcijų.



Kas yra POP IT? Vienas populiariausių silikoninių žaidimų, kuris yra ne tik linksmas, bet ir itin naudingas žaislas Jums ir Jūsų vaikui. Anstistresinį žaislą sudaro minkšti burbuliukai, kuriuos reikia įspausti į vidų, o tai sukelia itin didelį atsipalaidavimą. Suspaudę visus burbuliukus, apsukite žaislą į kitą pusę ir vėl iš naujo pradėkite šį malonų užsiėmimą. Burbuliukų spaudinėjimas yra itin paprastas tačiau daug teigiamų emocijų suteikiantis procesas.

Antistresinis - silikoninių burbuliukų įspaudimas mažina kiekvieną dieną patiriamą stresą, leidžia atsipalaiduoti ir pakelia nuotaiką.

Loginis žaidimas - tai daugiafunkcinis žaislas, kuris gali būti naudojamas, ne tik kaip stresą malšinanti priemonė, tačiau kaip ir loginis žaidimas. Žaidimo metu, pasikeičiant, žaidėjai turi suspausti vienoje eilėje esančius burbuliukus. Žaidėjas, kuriam lieka paspausti paskutinį burbuliuką iškrenta iš žaidimo. 

Dėlionė - naujo dizaino POP IT susideda iš kelių dalių, todėl tai ne tik puikus antistresinis žaislas, bet ir nuostabi dėlionė, kuri pritrauks kiekvieno vaiko dėmesį ir supažindins juos su formomis, bei spalvomis.

Tinka įvairaus amžiaus grupėms - POP IT tinka vaikams nuo 3 metų ir suaugusiems. Šis žaislas bus nepakeičiamas kompanionas žmonėms, kurie patiria daug streso darbe ir kasdieniame gyvenime.

Lengvai transportuojamas - dėl savo dydžio POP IT yra itin lengvai transportuojamas, todėl jį galėsite pasiimti su savimi visur, kur tik norėsite. Silikoninių burbuliukų spaudinėjimu galėsite užsiimti visur - pakeliui į darbą ar mokyklą, kelionėje, autobuse ir kt.

Saugus ir patvarus - žaislas pagamintas iš saugios ir patvarios silikoninės medžiagos, kurią yra lengva išplauti pakišus po vandens srove.



Svarbiausios POP IT savybės:
- Daugiafunkcinis žaislas
- Malšina stresą
- Tinka autizmą turintiems vaikams
- Tinka vaikams ir suaugusiems
- Lengva transportuoti
- Lengva išplauti
- Saugi silikoninė medžiaga

Matmenys - apie 25 x 16,2 x 1,6 cm

Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų

Parašyti atsiliepimą
Rašyk
Skambink