Valtys ir baidarės

Valtys ir baidarės

VALTYS IR BAIDARĖS

Įvairios pramogos vandenyje yra neatsiejama aktyvų laivalaikį mėgstančių žmonių vasaros dalis. Žinoma, kiekvienas renkasi pagal savo poreikius, tačiau daugumai pagalvojus apie vasarą prieš akis iškart išnyra vėsus ir gaivus ežeras.
Yra žmonės, kurie gali valandų valandas leisti besimaudant vandenyje ir yra žmonės, kuriems labiau patinka būnant ežere išlikti sausiems. Antriesiems, siūlome abczaislai.lt kategorijoje "Valtys ir baidarės" išsirinkti savo vasaros pramogoms tinkamiausią inventorių. Pripučiamos valtys visiems žinomos labiausiai. Jos jau labai seniai žmones gelbėja žvejybos metu ar tiesiog smagiai leidžiant laiką gamtoje. Asortimente rasite įvairių matmenų, spalvų ir komplektacijų valčių.
Mėgstantiems ekstremalesnius pasiplaukiojimus vandenyje siūlome sparčiai populiarėjančias irklentes, kurios suteikia ne tik pasimėgavimą ir adrenaliną, bet ir lavina koordinaciją, bei baidares - vienvietes, dvivietes, skirtas žvejybai - nuspręsite Jūs. Ir irklentės ir baidarės ypatingos tuom, kad yra pripučiamos, tad yra labai kompaktiškos ir lengvai transportuojamos. 

Rašyk
Skambink