Pripučiamos ir paplūdimio prekės

Pripučiamos ir paplūdimio prekės

PRIPUČIAMOS IR PAPLŪDIMIO PREKĖS

Išvykos prie vandens visuomet atneša daug gražių ir nepamirštamų akimirkų ir dideliems ir, žinoma, mažiems. Pirmiausia, keliaujant prie vandens telkinių su vaikais - svarbiausia jų saugumas.
Šioje kategorijoje rasite prekių, kurios padės Jums jaustis ramiau stebint saugius savo vaikus vandenyje. Įvairiaspalvės pripučiamos plaukimo liemenės, rankovės ir plaukiojimo ratai, mažyliams suteiks daug džiaugsmo, saugumo ir nekels jokio diskomforto. Besimokinantiems plaukti vaikams puikiai pagelbės plaukimo lentos, kurių dėka plaukti išmoks ir greičiau ir paprasčiau.
Suaugusiems,  mėgstantiems povandeninį vandens pasaulį rekomenduojame išbandyti nardymo rinkinius ar plaukimo akinius, kurių dėka galėsite mėgautis gyvenimu ir vaizdais po vandeniu.
Šioje abczaislai.lt kategorijoje taip pat rasite prekių bendroms ir vaikų ir jų tėvų pramogoms vandenyje, tokių kaip - pripučiami kamuoliai, pripučiami vienguliai ir dviguliai čiužiniai ar, visų mėgstamiausi, pripučiami plaukiojimo plaustai - su jais tikrai neliksite nepastebėti. Plaustų yra įvairių formų ir spalvų - nuo vienaragių iki plaukiojančių naikintuvų, bei įvairių dydžių, kuriuos pritaikysite ir vaikams ir suaugusiems. 

 

Rašyk
Skambink