Baseinų priedai

Baseinų priedai

BASEINŲ PRIEDAI

Jeigu jau esate įsigiję baseiną savo nuosavam kiemui, tikrai žinote kokių papildomų priedų jam norėtųsi. O priedų, kad laiko leidimas jame būtų daug komfortiškesnis, yra daugybė, tad jeigu dar ir nežinote, pasižvalgę šioje kategorijoje tikrai nuspręsite ir išsirinksite baseino priedus pagal savo poreikius!
Čia rasite techninės paskirties prekių, tokių kaip - įvairios rankinės, kojinės ar elektrinės pompos pripučiamiems baseinams, baseino chemijos skirstytojai, baseino termometrai, kopėčios ar guminių paviršių gaminiams skirti taisymo pleistrai.
Taip pat asortimente yra prekių, kurios palengvins Jūsų priežiūrą baseinui - rankiniai baseino valymo rinkiniai, baseino uždangalai, kurie apsaugos nuo smulkių šiukšlių nenaudojant baseino, baseino signalizacijos, kurios praneš Jums, jeigu į baseiną kas nors įkris - vaikas ar naminis gyvūnėlis - signalizacija suveikia iškart kai aptinka judesį vandens paviršiuje.
O Jūsų komfortiškesniam laisvalaikiui baseine  siūlome įsigyti baseino vandens šildytuvą, kad vanduo visuomet būtų šiltas ir nekeltų diskomforto, gėrimų laikiklį tvirtinamą prie baseino, pramogavimui su draugais ar netgi baseino dušą! Pasirinkimų daugybė, tereikia nuspręsti ko norisi labiausiai. 

Rašyk
Skambink