Interaktyvi edukacinė dėžutė
  • Interaktyvi edukacinė dėžutė
Pristatysime per 1 darbo dienąTOP PREKĖ

Prekės kodas: HRZA0022

Turimas kiekis: Sandėlyje

Garantija: 24 mėnesių

Pristatysime per 1 darbo dieną. Prekė yra parduotuvėje Žemaitės g. 22, Vilnius. Ši prekė yra viena perkamiausių mūsų asortimente!
€33.77

Žaislas turi penkias interaktyvias šonines ir vieną viršutinę sieną, taip pat spalvotų karoliukų labirintą. Kiekviena žaislo siena yra kitos spalvos ir turi skirtingą žaidimą.

Tokie lavinamieji žaislai skatina vaikus mokytis žaidžiant. Vaikai žaidžia su šia dėžute, tačiau kartu ir mokosi atpažinti spalvas, formas, spaudinėdami mygtukus, jie girdi įvairiausius garsus. 
Vaikai, žaisdami su mažais ir skirtingas formas turinčiais žaislais, gerina savo motorinius įgūdžius. 

Oranžinė siena - skirtas mažiesiems vairuotojams.  Yra automobilio raktas, kurį pasukus skleidžiamas variklio garsas, ir vairas su šviesos ir garso efektu. 
Mėlyna siena - ant sienelės esanti nata įjungia melodijas, o žvaigždė jas sustabdo. Kai yra įjungiamos melodijos, žaislas pradeda šviesti. 
Žalia siena - mikrofonas su garsiakalbiu ir garso reguliatoriumi. Judinamas veidrodis gali būti nukreiptas aukštyn arba žemyn, o įjungus jis pasikeičia į neonu apšviestą televiziją su nuotrauka. 
Balta siena - yra mėlynas ir raudonas mygtukai, kuriuos reikia paspausti plaktuku, o visą šį veiksmą lydi juokingi garsai. Paspaudus vieną ir kitą mygtukus, gyvūnų veidai, esantys ant sienos juda aukštyn.  
Rožinė siena - telefonas su skirtingų temų mygtukais, kuriuos paspaudus skleidžiami atitinkami garsai/istorijos/muzika ir pakeičiamas paveikslėlis. Kiekvienas mygtukas turi savo temą, pvz: gimtadienio tema - telefonas angliškai pasako su gimtadieniu, o tada pradeda groti gimtadienio dainą. Kitas mygtukas informuoja, kad jau laikas miegoti. Dar kitas mygtukas praneša, kad jau laikas keltis. 
Viršutinė siena - yra žaislo jungiklis, du labirintai su spalvotais karoliukais, būgnas ir vieta, kurioje galima laikyti plaktuką.

Žaislo matmenys:
- aukštis 24 cm, 
- plotis 29 cm 

Visas yra supakuotas į spalvingą dėžutę, idealiai tinka dovanai. 
Baterijos - 3 * AA baterijos (įprastos) - neįtrauktos.

Informacija
Baterija 3 x AA elementai (neįtraukti)
Pakuotės išmatavimai 30 x 18 x 28 cm
Rekomenduojama berniukams ir mergaitėms
Rekomenduojamas amžius 12 m+
Sertifikatai CE
Svoris 1,3 kg
Parašyti atsiliepimą
Rašyk
Skambink